×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Cuore Temperatuursensor
Temperatuursensor NRF 727133
Geschroefd, MD177572, 3/8
727133
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | MD177572 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,47
€ 8,64
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuursensor Bougicord 295055
M 12x1,5, wit
295055
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 33,52
€ 31,51
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Temperatuursensor Hella 6PT 009 107-641
Stekkeraansluiting, Geschroefd, 1/8 GAS
6PT 009 107-641
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 73, 628 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting, Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
€ 38,96
€ 8,18
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.354
OE EQUIVALENT, Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703
82.354
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 40 |
| Voor OE nummer | Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 6,95
€ 6,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5620504
3/8x19
J5620504
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 17,12
€ 5,48
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5622003
PT 1/8, geel
J5622003
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 14,33
€ 4,30
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5624001
PT 1/8, geel
J5624001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
€ 23,49
€ 5,40
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Jakoparts J5626003
M16x1.5, rood
J5626003
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 26,12
€ 8,36
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 81 93 0670
M12 x 1,5
81 93 0670
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 15,10
€ 7,70
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 31-14 821 0003
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
31-14 821 0003
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 13,94
€ 5,02
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,85
€ 6,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,72
€ 11,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905139
1/8x27 NPTF, zwart
0905139
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-5506
1/8 x 28 BSP
ECT-5506
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,70
€ 6,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-9005
M12 x 1.5
ECT-9005
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,27
€ 9,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V26-72-0005
M16 x 1,5
V26-72-0005
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
€ 6,46
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33255
M 12x1,5, wit
33255
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 39,81
€ 18,71
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,22
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,52
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0224
1/8" - 28, Messing
21-0224
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Materiaal | Messing |
€ 8,68
€ 2,35
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33310
3/8x19 BSP, zwart
33310
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 41,54
€ 17,45
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82065
MD182467, 3/8"-19BSP, 19 mm, NTC
82065
| Voor OE nummer | MD182467 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19BSP |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 8,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82194
1920KP, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82194
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 9,87
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82444
37750PH2014, Rond, zwart
82444
| Voor OE nummer | 37750PH2014 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,66
€ 7,15
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82446
1/8" BSPT, zwart
82446
| Voor OE nummer | 8342087703000 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 5,37
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,75
€ 7,93
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,76
€ 14,74
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,33
€ 6,51
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,63
€ 4,23
- -76%
Tijdelijk uitverkocht