Chevrolet Temperatuursensor
- Alero
- Astra
- Astro
- Avalanche
- Aveo
-
Toon minder Toon meer
- Beretta
- Camaro
- Captiva Sport
- Corvette
- Equinox
- HHR
- Impala
- Lacetti
- Lumina
- Malibu
- Silverado
- Silverado 1500 Crew Cab Pickup
- Silverado 1500 Extended Cab Pickup
- Silverado 1500 Standard Cab Pickup
- Silverado 2500 Hd Crew Cab Pickup
- Silverado 2500 Hd Extended Cab Pickup
- Silverado 2500 Hd Standard Cab Pickup
- Spark
- Suburban
- Suburban 1500 Suv
- Tahoe
- Trans Sport
- Traverse
- Trialblazer
- Uplander
- Zafira
OE EQUIVALENT, 1/8
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 95025043, 4818935 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
GENUINE, M8x1 mm, 15 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25186894 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 mm |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
OE EQUIVALENT, M12x1,5
| Alternatief artikel | 82.459 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.459A2 |
3/8, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 4803542 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | GENUINE |
82.534A2, M 12x1,5
| Alternatief artikel | 82.534A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815495 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, 8-25036979-0
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8-25036979-0, 7604097, 15326386 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 12x1,5, 77 00 743 684
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815490, 77 00 743 684, 3447882 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -27%
Wit, NTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Wit |
| Sensortype | NTC |
- -68%
L Form, 8 55 441, PTC, Ovaal
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 1240 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 8 55 441 |
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
L Form, PTC, Ovaal
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 1100 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55596773 |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Haaks, NTC, Ovaal
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55592366 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Haaks, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 1140 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55580026 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1315 |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Haaks, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 990 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55580024 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1140 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Haaks, PTC, Ovaal
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 1170 |
| Vorm | Haaks |
| Voor OE nummer | 55580025 |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gekropt, 8 55 432, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 8 55 432 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kabellengte [mm] | 392 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
L Form, 8 55 274, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 8 55 274 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1280 |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Recht, 8 55 457, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 8 55 457 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 335 |
| Kabellengte [mm] | 214 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
M12x1,5, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -2%
3/8 x 18 NPT, grijs
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 18 NPT |
| Kleur | Grijs |
- -79%
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
L Form, 08 55 460, PTC, Ovaal
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 08 55 460 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gebogen, M14 x 1,5, PTC
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 96436268 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 395 |
| Kabellengte [mm] | 254, 230 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, 48 18 660, na roetfilter, Na katalysator
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 48 18 660 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter, Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 775 |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
- -28%
Recht, 96 868 946, na roetfilter, M14 x 1,5
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96 868 946 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 310 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gebogen, 25 183 665, na roetfilter, voor roetfilter
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 25 183 665 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter, voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 770 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |