×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Evasion Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82612
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82612
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,30
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82620
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82620
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 133827 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 15,28
€ 11,16
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82654
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82654
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126443 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 14,41
€ 10,09
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82678
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82678
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 9563868480 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,42
€ 13,42
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82679
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82679
| Schakelpunt [°C] | 97, 95 |
| Voor OE nummer | 9629976980 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,49
€ 14,05
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 1D
M22x1.5, Met pakking
TSW 1D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 2
M22x1.5
TSW 2
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
€ 47,47
€ 42,73
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 4D
M22x1.5, Met pakking
TSW 4D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
€ 32,62
€ 28,39
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 68
M22x1.5, Met pakking
TSW 68
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 64,05
€ 32,03
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 8D
M22x1.5, Met pakking
TSW 8D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 32,28
€ 36,81
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.840.114
M14x1,25
1.840.114
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 23,96
€ 21,56
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,31
€ 21,65
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,88
€ 22,70
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 114
M14x1,25
540 114
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 16,29
€ 16,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,94
€ 21,94
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37352
M22x1.5
37352
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Schakelpunt van [°C] | 80 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
€ 37,28
€ 13,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37920
M22x1,5, rechthoekig, blauw
37920
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 34,68
€ 21,50
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,80
€ 20,59
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 145
M22x1,5
550 145
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 23,24
€ 23,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,80
€ 29,80
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82646
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82646
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht