Ford Fiesta Stuurhuishoes
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 145 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Lengte [mm] | 198 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 71 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Lengte [mm] | 198 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -73%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Lengte [mm] | 206 |
| Materiaal | Rubber |
- -64%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -71%
Thermoplastic, Vooras rechts, Vooras links
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
- -58%
Rubber, Vooras rechts, Vooras links
| Hoogte [mm] | 225 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
- -69%
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 179 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | 1012814 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 179 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 234 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts, 482034F120
| Hoogte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| Voor OE nummer | 482034F120 |
- -70%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts, 84AB3K661AA
| Hoogte [mm] | 219 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Voor OE nummer | 84AB3K661AA |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 219 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 228 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Voor OE nummer | 6935233 |
- -70%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 228 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts, 1E0132125A
| Hoogte [mm] | 192 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Voor OE nummer | 1E0132125A |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 192 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -70%
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 201 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 406695 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 201 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Voor OE nummer | 4330628 |
- -71%
Vooras links, Vooras rechts
| Complete set | |
| Hoogte [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -71%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 116 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 68 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -84%
Vooras links, Rubber
| Gewicht [g] | 61 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
| Voor OE nummer | 1467264 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Rubber |
- -74%
Vooras rechts, Rubber
| Gewicht [g] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
| Voor OE nummer | 1470870 |
| Lengte [mm] | 155 |
| Materiaal | Rubber |
- -44%
Vooras rechts, 81AB3K661A1A, Rubber
| Gewicht [g] | 98 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
| Voor OE nummer | 81AB3K661A1A |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
- -74%
Vooras links, 77FB3K668A1A, Rubber
| Gewicht [g] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 77FB3K668A1A |
| Lengte [mm] | 160 |
| Materiaal | Rubber |
- -71%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 92 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 228 |
| Materiaal | Rubber |
- -72%
Vooras rechts, Rubber
| Gewicht [g] | 427 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
| Voor OE nummer | 5503495 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -75%
Vooras, 81AB3K661A1A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 843 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 81AB3K661A1A |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -69%
Vooras links, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 170 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 6047904 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -69%