×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Felicia Stuurhuis
Stuurhuis DRI 711520335
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
711520335
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
€ 778,03
€ 778,03
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis DRI 714520547
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
714520547
| Nettogewicht [kg] | 3,95 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 271,04
€ 271,04
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Depa A1084
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
A1084
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1125,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
€ 599,37
€ 599,37
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Depa M1100
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
M1100
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
€ 386,20
€ 386,20
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lauber 69.1002
M12 x 1mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
69.1002
| Binnendraad [mm] | M12 x 1mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 310,43
€ 127,28
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Era Benelux SR2852
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
SR2852
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
€ 698,17
€ 509,66
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 01.80.3100
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
01.80.3100
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
€ 456,17
€ 456,17
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 02.80.2100
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
02.80.2100
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 141,57
€ 141,57
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly P000288
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
P000288
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
€ 214,97
€ 83,84
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal 75W-90 Bidon 20 Liter 15D719
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
15D719
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 169,39
€ 169,39
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 75W-90 Bidon 20 Liter 15DD06
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
15DD06
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
€ 253,83
€ 253,83
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W Vat 208 Liter 15DDE9
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
15DDE9
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.168,51
€ 1.168,51
Tijdelijk uitverkocht