Nissan Micra Stuurhuis
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Fles
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
Met fuseekogel, Rechts voor
| Artikelnummer paar | 2484044 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -31%
Met fuseekogel, Links voor
| Artikelnummer paar | 2484043 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -31%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -54%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 134 |
| Totale lengte [mm] | 1244 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -58%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 134 |
| Totale lengte [mm] | 1244 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -54%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Totale lengte [mm] | 1035 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | KOYO |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -48%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -51%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -56%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1245 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -54%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 130 |
| Totale lengte [mm] | 1055 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,4 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -55%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
Verzahnt, M12 x 1,25, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Lengte axiale koppeling [mm] | 166 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 87 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 14,5 |
| Connector Lengte [mm] | 87 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,25 |
| Buiten lengte [mm] | 166 |
| Totale lengte [mm] | 1125 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 317 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14x1,5
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 52 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 20 |
| Totale lengte [mm] | 1245 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 317 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 140 |
- -14%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Diameter ingangssteel [mm] | 20 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 52 |
| Totale lengte [mm] | 1245 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 317 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 140 |
- -5%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12x1,25
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 1121 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Draadtype axiale koppeling | Buitendraad |
| Slag [mm] | 129 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12x1,25
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 1121 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Draadtype axiale koppeling | Buitendraad |
| Slag [mm] | 120 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Verzahnt, M12 x 1.25, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Connector Lengte [mm] | 23 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1.25 |
| Buiten lengte [mm] | 195 |
| Totale lengte [mm] | 1121 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, Ongetand
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 1121 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |