Nissan Almera Stuurhuis
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Schroefdraad ingang | M14 |
| Schroefdraad uitgang | M16 |
| Lengte [mm] | 1156 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, TRW, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, M14x1,5/M16x1,5, TRW, Hydraulisch
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5/M16x1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 29,6 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | 12 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 137,79 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -67%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 1156 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroefdraad ingang | M14 |
| Schroefdraad uitgang | M16 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -56%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Totale lengte [mm] | 1215 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -55%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, M14x1.5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Schroefdraad spoorstang | M14x1.5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -60%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12x1,5
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,3 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 202 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Buitendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II