Mercedes Stuurhuis
- 170
- 190
- 200
- 300
- 300 A
-
Toon minder Toon meer
- 300 D
- 600
- 8
- A Klasse
- A-Klasse
- Amg Gt
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CL
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Citan Tourer
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- G-Klasse Cabrio
- GL
- GLA
- GLB
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- Gullwing
- Heckflosse
- L Serie
- MB
- ML
- Ponton
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- S-Klasse
- SE
- SEC
- SL
- SLC
- SLK
- SLR
- SLS
- Sprinter
- T-Class Mpv
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
- X-Klasse
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Vooras links en rechts
| Gewicht [g] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
- -45%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,90 |
- -65%
- -58%
Rubbermetaallager, Vooras rechts, Vooras links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -59%
Rubberlager, Vooras rechts, Vooras links
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
- -64%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Bosch
| Nettogewicht [kg] | 14,7 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 117 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Bosch |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Lengte [mm] | 1265 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 212,83 |
- -60%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, THYSSENKRUPP
| Nettogewicht [kg] | 14 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 87 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | THYSSENKRUPP |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Lengte [mm] | 1344 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 304,05 |
- -67%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, ZF, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1300,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, With 4-matic
| Nettogewicht [kg] | 9,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | With 4-matic |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
- -62%
M12 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -45%
Wielorowek, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 1375 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 161,54 |
- -55%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 141,67 |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel |
- -18%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 9014603200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -20%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6384603000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -22%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder servotronic besturing, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 2034601100 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -19%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 168460350080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -24%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 906460170080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
- -14%