Citroën Xantia Stuurhuis
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -57%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -50%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -60%
- -21%
- -21%
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1210,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1210,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1210,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA
| Lengte axiale koppeling [mm] | 252 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 20 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | 12 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1208 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder cilinder, stuurbekrachtiging |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 139,15 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA, Zonder cilinder, stuurbekrachtiging
| Lengte axiale koppeling [mm] | 252,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 23,7 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,3 |
| Totale lengte [mm] | 1205 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder cilinder, stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
M16 x 1.5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Lengte axiale koppeling [mm] | 254 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 22,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,3 |
| Binnendraad 1 [mm] | M16 x 1.5 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16 x 1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
16 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 16 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Box, CI-RK-15045
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | CI-RK-15045 |
- -22%
Box, CI-RK-15017, CI-RK-15006
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | CI-RK-15017, CI-RK-15006 |
- -22%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14-1.5, Binnendraad
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraad spoorstang | M14-1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M16-1.5, Binnendraad
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraad spoorstang | M16-1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -12%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met extra steunpunt, M16-1.5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra steunpunt |
| Schroefdraad spoorstang | M16-1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met extra steunpunt, M14-1.5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra steunpunt |
| Schroefdraad spoorstang | M14-1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%