Mercedes Sprinter Stuurbekrachtigingspomp
Geschroefd, Hydraulisch, Handgeschakeld, LUK
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 143 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor fabrikant | LUK |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Handgeschakeld, LUK
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 142 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor fabrikant | LUK |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, LUK, Kunststof
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
006 466 6601, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2300 |
| Voor OE nummer | 006 466 6601 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -21%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -31%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Werkdruk tot [bar] | 13 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -41%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -34%
Hydraulisch, With hub, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 115 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Hub Height 100mm, Met reservoir, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,9 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,29 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley Height 107mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 107mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,26 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
M16x1,5, Hydraulisch, 003 466 7201, Drukbegrenzingsklep
| Nettogewicht [g] | 2139 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 003 466 7201 |
| Druk (bar) | 116 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
003 466 9301, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1848 |
| Voor OE nummer | 003 466 9301 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -82%
M16x1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [g] | 2135 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 116 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16x1,5, Hydraulisch, 003 466 0701, Drukbegrenzingsklep
| Nettogewicht [g] | 2086 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 003 466 0701 |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16x1,5, Hydraulisch, 006 466 7801, Drukbegrenzingsklep
| Nettogewicht [g] | 2344 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 006 466 7801 |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16x1,5, Hydraulisch, 002 466 2501, Drukbegrenzingsklep
| Nettogewicht [g] | 2527 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 002 466 2501 |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
005 466 2401, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1841 |
| Voor OE nummer | 005 466 2401 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Hydraulisch, BSG 60-355-002
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Componentennummer | BSG 60-355-002 |
Hydraulisch, BSG 60-355-017, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Componentennummer | BSG 60-355-017 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, BSG 60-355-028, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Componentennummer | BSG 60-355-028 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, BSG 60-371-001, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Componentennummer | BSG 60-371-001 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -12%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |