Mercedes C Klasse Stuurbekrachtigingspomp
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 121 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
LUK / IXETIC, Voor klep met elektronische regelaar
| Voor fabrikant | LUK / IXETIC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor klep met elektronische regelaar |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF, Voor klep met elektronische regelaar
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor klep met elektronische regelaar |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF/KYB/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/KYB/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,2 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,52 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 122mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 122mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley 112mm, voor voertuigen met servotronic besturing, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley 112mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 111mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 111mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,10 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 2,95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Mouting thread rear, Prepared for sensor, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,51 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Mouting thread rear, Prepared for sensor |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height108,5mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height108,5mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,02 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,10 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 104 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,10 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -6%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -19%
Hydraulisch, ZF, VICKERS, voor stuur links/rechts
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, VICKERS |
| Druk (bar) | 128 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor stuur links/rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 27,6 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 19 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, Draairichting met de klok mee
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Lees de montagehandleiding | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 160,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 120 |
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -72%
Beugel, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -63%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -55%