Citroën Xsara Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, voor stuur links/rechts, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf, Met reservoir, Met expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -53%
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -52%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 136 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
2 jaar garantie, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
VER FOTOS., zwart, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 1126 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |