Citroën Jumpy Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
VER FOTOS..., zwart, Hydraulisch, ZF
| Ribbenaantal | 6 |
| Specificatie | VER FOTOS... |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
VER FOTOS., zwart, Hydraulisch, ZF
| Ribbenaantal | 6 |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 142,78 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
CAN-bus, Elektrisch hydraulisch, HPI, 2 jaar garantie
| Informatieoverdracht | CAN-bus |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | HPI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 113,72 |
- -23%
CAN-bus, Elektrisch hydraulisch, HPI, 2 jaar garantie
| Informatieoverdracht | CAN-bus |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | HPI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 113,72 |
- -4%
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 9624659580 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, 4007W5, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4007W5 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, 4007CW, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4007CW |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Elektrisch hydraulisch, KOYO, Drukbegrenzingsklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1607329880 |
| Voor fabrikant | KOYO |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
- -23%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, V-riemschijf
| Let op technische data | |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 32 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -9%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, SAGINAW, DELPHI, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 26 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW, DELPHI, ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -8%
M16x1.5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1.5 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 26 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 103 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 139,15 |
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Pulley height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 104mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,97 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley height 103mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 103mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF/Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 102 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Elektrisch hydraulisch, Generation I, HPI
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | Generation I |
| Druk (bar) | 106 |
| Voor stuurdelenfabrikant | HPI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Elektrisch hydraulisch, with round plug, Jtekt
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | With round plug |
| Druk (bar) | 101 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, BSG 70-355-008, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Componentennummer | BSG 70-355-008 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, ZF, Met riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 102 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
- -35%
Hydraulisch, Met riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Met riemschijf |
- -34%