BMW 3 Serie Stuurbekrachtigingspomp
M16x1,5, Driehoekig, Hydraulisch, ZF
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
- -65%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -23%
Triangle, Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,88 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 96mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 96mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Hub Height 100mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 52,5mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 52,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Hub height 97mm, With triangle hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 97mm, With triangle hub |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, round hub, prepared for sensor, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Round hub, prepared for sensor |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, With hub, Hub Height 96mm, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub, Hub Height 96mm |
| Druk (bar) | 140 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Round, Hydraulisch, Hub Height 110mm, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 2,03 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 140 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Hub Height 112mm, Ixetic
| Nettogewicht [kg] | 1,63 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 112mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Ixetic |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |