BMW 3 Serie Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal [l/h] | 13 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 98mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | 98mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, Hub Height 112mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 112mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, BSG 15-355-014
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Componentennummer | BSG 15-355-014 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, ZF, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Hydraulisch, LUK
| Ribbenaantal | 5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, LUK, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, Zonder riemschijf, Schottenpomp
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 140 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 X 1.5mm (Female), M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M14 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Met reservoir
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -55%
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Driehoekig, M16x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 100 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 13 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Round, M16, zwart, Hydraulisch
| Spiebaan | Round |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -83%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Zonder expansievat
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, LUK, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Driehoekig, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, IXETIC
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Voor stuurdelenfabrikant | IXETIC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%