Audi S6 Stuurbekrachtigingspomp
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), M18 X 1.5mm (Female), Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | M18 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16, Triangle, Hydraulisch, ZF
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Voor steekwielbouten diameter van [mm] | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 123 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 123 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 123 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 123 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 123 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 123 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoekig, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links
| Breedte [mm] | 100,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 128 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Port depth 15mm, Hub Height 98mm
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Port depth 15mm, Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -14%
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -10%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
M 16 x 1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 x 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -15%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -15%
Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 123 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |