Audi A4 Stuurbekrachtigingspomp
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF, Met houder
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -77%
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Hydraulisch, ZF, Zonder meervoudigeriemenschijf, 7690 955 104
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijven | Zonder meervoudigeriemenschijf |
| Pompnummer | 7690 955 104 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 106,48 |
- -64%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -18%
Hydraulisch, 8R0 145 154 B
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 8R0 145 154 B |
- -46%
Hydraulisch, 8K0 145 154 L
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 8K0 145 154 L |
Hydraulisch, Zonder riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -34%
Zwart, Geanodiseerd, Aluminium, Stuurbekrachtigingspomp
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Geanodiseerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Diameter naafgat [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Inpersdiepte (ET) [mm] | 11 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Inwendige diameter loopvlak [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 119 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
- -65%
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 97mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,59 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 97mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Hub Height 97,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 97,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 122mm, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 122mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pipe angled right, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pipe angled right, With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,77 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Hub Height 102mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 102mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, prep f/sensor, with hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,82 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Prep f/sensor, with hub |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |