×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Stuurbekrachtigingspomp
Servopomp BSG BSG 25-355-001
Hydraulisch, SAGINAW, voor stuur links/rechts
BSG 25-355-001
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
€ 86,76
€ 86,76
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Depa PA1350
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf, Zonder reservoir
PA1350
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 262,13
€ 262,13
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520055
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 97mm, ZF
715520055
| Nettogewicht [kg] | 2,48 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 97mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 202,07
€ 202,07
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520125
Hydraulisch, SAGINAW
715520125
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 127 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 193,60
€ 193,60
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520147
Hydraulisch, Hub Height 96mm, SAGINAW/ZF
715520147
| Nettogewicht [kg] | 2,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 96mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 429,55
€ 429,55
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520513
Hydraulisch, With triangle hub, Saginaw CB
715520513
| Nettogewicht [kg] | 2,46 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With triangle hub |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw CB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 261,36
€ 261,36
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520529
Hydraulisch
715520529
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 348,48
€ 348,48
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715520597
Hydraulisch
715520597
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 325,49
€ 325,49
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521013
Hydraulisch, With shaft, ZF
715521013
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With shaft |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 353,32
€ 353,32
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521036
Hydraulisch, Hub height 97mm, With triangle hub, Saginaw CB
715521036
| Nettogewicht [kg] | 2,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 97mm, With triangle hub |
| Druk (bar) | 95 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw CB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 329,12
€ 329,12
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521056
Hydraulisch, ZF
715521056
| Nettogewicht [kg] | 1,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
€ 328,15
€ 328,15
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521057
Hydraulisch, With rear drive hub, With shaft
715521057
| Nettogewicht [kg] | 1,88 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With rear drive hub, With shaft |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 469,48
€ 469,48
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521363
Hydraulisch, ZF
715521363
| Nettogewicht [kg] | 1,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 274,67
€ 274,67
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521391
Hydraulisch, Hub Height 102mm, w/hub, ZF
715521391
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 102mm, w/hub |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 471,90
€ 471,90
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521499
Hydraulisch, ZF
715521499
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 133 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 363,00
€ 363,00
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp DRI 715521681
Hydraulisch, Saginaw CB
715521681
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw CB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 324,28
€ 324,28
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken