Alfa Romeo Stuurbekrachtigingspomp
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, LUK, voor voertuigen met niveauregeling
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Uitvoering | Voor voertuigen met niveauregeling |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Pomp soort | Tandempomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Sag/ ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 130 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Sag/ ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Driehoekig, Hydraulisch, SAGINAW
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -11%
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -9%
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 70 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 70 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Driehoekig, M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 31 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
- -27%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 30 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -11%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 26 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 99,82 |
- -17%
Hydraulisch, 46 534 757, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 95,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 46 534 757 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 110 |
Hydraulisch, 60 618 477, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 60 618 477 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 105 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -61%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, ZF, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 82 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
M16 X 1.5mm (Female), 19mm Hose Connection, Hydraulisch, Met riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 19mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%