×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes L Serie Stuurbekrachtigingsolie
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530202010
Type A suffix A, DTFR 13C120
201530202010
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
€ 693,27
€ 235,71
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekolie Swag 99 90 8971
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
99 90 8971
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
€ 17,73
€ 11,70
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Swag 10 90 8972
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
10 90 8972
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
€ 18,15
€ 12,16
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekolie Swag 10 92 6681
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
10 92 6681
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 3.272,47
€ 1.538,06
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 3.086,65
€ 3.086,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 300,02
€ 300,02
Tijdelijk uitverkocht
Olie, automatische transmissie Swag 33 11 1641
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
33 11 1641
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 324,24
€ 201,03
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Kroon Oil SP Matic 2032 15 Liter Bag in Box 35476
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
35476
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
€ 132,13
€ 132,13
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp MPM 15001
15001
| Gewicht (kg) | 4,450 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 18,21
€ 18,21
Tijdelijk uitverkocht
Einddemper MPM 15004
15004
| Gewicht (kg) | 5,150 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 68,61
€ 68,61
Tijdelijk uitverkocht
Voordemper MPM 15060
15060
| Gewicht (kg) | 4,370 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 412,61
€ 412,61
Tijdelijk uitverkocht
Middendemper MPM 17060
17060
| Lengte [mm] | 830 |
| Gewicht (kg) | 10,940 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 458,59
€ 458,59
Tijdelijk uitverkocht
Middendemper MPM 17205
17205
| Lengte [mm] | 1260 |
| Gewicht (kg) | 6,730 |
| Kenletter | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 1.424,17
€ 1.424,17
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000385
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
P000385
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
€ 99,41
€ 23,86
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 2.045,86
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 603,98
€ 18,11
- -97%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken