Mercedes GL Stuurbekrachtigingsolie
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
- -58%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -58%
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
- -67%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Jerrycan, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 14A, Dexron IID, ZF TE-ML 11A, Mercon, MB 236.5, DTFR 13C140 (MB 236., Allison C-4, MAN Typ Z1/V1, Renk Doromat, DTFR 13C170 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6 |
| Olie | Mineraal olie |
Vat, Renk Doromat, Mercon, Dexron IID
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Renk Doromat, Mercon, Dexron IID, DTFR 13C170 (MB 236., ZF TE-ML 11A, MAN Typ Z1/V1, ZF TE-ML 04D, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 09X, Voith 55.6335.xx (G6, MB 236.6, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A, Ford WSS-M2C166-H, Allison C-4 |
| Olie | Mineraal olie |
Vat, Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6, MAN Typ Z1/V1, Mercon, Renk Doromat, Allison C-4, ZF TE-ML 11A, Dexron IID, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C170 (MB 236., DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A |
| Olie | Mineraal olie |