×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Stuurbekrachtigingsolie
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502030
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
201520502030
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
€ 4.005,03
€ 1.521,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 2.045,86
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530202010
Type A suffix A, DTFR 13C120
201530202010
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
€ 693,27
€ 235,71
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000221
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
P000221
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
€ 87,81
€ 28,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000385
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
P000385
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
€ 99,41
€ 23,86
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie SCT Germany MN8103
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
MN8103
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
€ 29,77
€ 5,36
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Vaico V60-0018
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
V60-0018
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, VA-002-SYNT, Opel B 040 00 70, BMW 81 22 9 407 758, Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, AUDI-VW TL 52 146, Porsche 000 043 203, PSA 9730,A5, Opel 1940 715, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 766 |
| Inhoud [liter] | 1 |
€ 31,19
€ 31,19
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken