×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Sierra Stuurbekrachtigingsolie
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520101065
75W-90, API GL-5
201520101065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 9.291,42
€ 3.344,91
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekolie Swag 99 90 8971
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
99 90 8971
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
€ 17,73
€ 11,70
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Kroon Oil SP Matic 4016 15 Liter Bag in Box 32215
VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /
32215
| Specificatie | VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /, Daihatsu Amix CVTF D, Chrysler/Dodge/Jeep |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota CVTF TC / FE, Subaru Lineartronic, Subaru ECVT / iCVT /, Nissan NS-1/2/2V/3 /, Mini Cooper EZL 799 |
| Vrijgave van de fabrikant | Mitsubishi SP-III (o, MB 236.20, Mazda JWS 3320, Jatco CVT 8 Hybrid, Hyundai/Kia CVT-1 / |
| Hoeveelheid | Bulk |
€ 129,41
€ 129,41
Tijdelijk uitverkocht
Kroon Oil SP Matic 2032 15 Liter Bag in Box 35476
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
35476
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
€ 132,13
€ 132,13
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp MPM 15001
15001
| Gewicht (kg) | 4,450 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 18,21
€ 18,21
Tijdelijk uitverkocht
Einddemper MPM 15004
15004
| Gewicht (kg) | 5,150 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 68,61
€ 68,61
Tijdelijk uitverkocht
Voordemper MPM 15060
15060
| Gewicht (kg) | 4,370 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 412,61
€ 412,61
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000385
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
P000385
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
€ 99,41
€ 23,86
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 2.045,86
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 603,98
€ 18,11
- -97%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken