×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi 90 Stuurbekrachtigingsolie
Hydrauliekolie Swag 99 90 6161
Synthetisch, groen
99 90 6161
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
€ 23,05
€ 15,21
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Ravenol 1181100
Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345.
1181100
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345., ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576 |
€ 2.911,74
€ 1.048,22
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520101065
75W-90, API GL-5
201520101065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 9.291,42
€ 3.344,91
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502030
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
201520502030
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
€ 4.005,03
€ 1.521,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0499
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
V60-0499
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
€ 437,57
€ 437,57
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0500
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
V60-0500
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
€ 117,95
€ 117,95
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp MPM 15001
15001
| Gewicht (kg) | 4,450 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 18,21
€ 18,21
Tijdelijk uitverkocht
Einddemper MPM 15004
15004
| Gewicht (kg) | 5,150 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 68,61
€ 68,61
Tijdelijk uitverkocht
Voordemper MPM 15060
15060
| Gewicht (kg) | 4,370 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 412,61
€ 412,61
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 2.045,86
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530202037
TL 52162, TE-ML 17C, TE-ML 14B, TE-ML 11B
201530202037
| Fabrieksadvies voor olie | TL 52162 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14B, TE-ML 11B, TE-ML 04D, DTFR 13C110, B71 2340 ., 236.11 |
€ 6.105,27
€ 2.503,16
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 603,98
€ 18,11
- -97%
Tijdelijk uitverkocht