×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Stofkap schokdemper
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5261
Vooras, 176412303A
D5261
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 176412303A |
€ 179,27
€ 75,30
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Dt Spare Parts 4.81265
Vooras, 2 jaar garantie
4.81265
| Nettogewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 88,50
€ 31,86
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-0269
Achteras, Rubber
72-0269
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
€ 6,70
€ 2,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,54
€ 3,38
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-1710
Achteras, Kunststof
72-1710
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Kunststof |
€ 2,37
€ 0,90
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Maxgear 72-5724
Vooras, 1K0 412 303 M
72-5724
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0 412 303 M |
€ 37,92
€ 11,00
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Blue Print ADT38460
Rubber, PU (Polyurethaan)
ADT38460
| Breedte [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 170 |
| Dikte [mm] | 98 |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
€ 24,72
€ 18,79
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Sasic 2656053
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
2656053
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
€ 12,34
€ 6,67
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 102 831
Achteras, Thermoplastic
102 831
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 90 |
€ 7,62
€ 2,59
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 043
Thermoplastic, Vooras
103 043
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 11,97
€ 4,43
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 440
Thermoplastic, Achteras
103 440
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 10,65
€ 3,51
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 485
Vooras, Thermoplastic
103 485
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 2,73
€ 1,50
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 495
Thermoplastic, Vooras
103 495
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 215 |
€ 11,97
€ 3,82
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 496
Thermoplastic, Vooras
103 496
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 222 |
€ 10,15
€ 3,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 519
Thermoplastic, Achteras
103 519
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 125 |
€ 8,62
€ 3,28
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 104 344
Achteras, Thermoplastic
104 344
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 8,83
€ 3,35
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 107 645
Achteras, Thermoplastic
107 645
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 90 |
€ 8,51
€ 2,89
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 107 649
Achteras, Thermoplastic
107 649
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 162 |
€ 7,90
€ 2,84
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 107 650
Achteras, PU (Polypropyleen)
107 650
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Hoogte [mm] | 179 |
€ 9,44
€ 3,40
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 107 670
Vooras, Thermoplastic
107 670
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 6,32
€ 2,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 110 527
Achteras, Thermoplastic
110 527
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 157 |
€ 15,42
€ 5,70
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 110 906
Achteras, Thermoplastic
110 906
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 13,72
€ 5,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 111 546
Thermoplastic, voor voertuigen zonder luchtvering
111 546
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Veersoort | Voor voertuigen zonder luchtvering |
€ 18,98
€ 7,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 112 868
Vooras, PE (Polyethyleen)
112 868
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Hoogte [mm] | 200 |
€ 12,95
€ 5,43
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 112 871
Vooras, Thermoplastic
112 871
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 208 |
€ 18,38
€ 5,88
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 112 903
Thermoplastic, Vooras
112 903
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 265 |
€ 13,88
€ 5,00
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37372
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
37372
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 15,42
€ 5,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37422
Achteras, Thermoplastic
37422
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 51 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 893512137 |
| Hoogte [mm] | 134 |
€ 17,56
€ 6,67
- -62%
Tijdelijk uitverkocht