Volkswagen Up Stofkap schokdemper
Achteras, PU (Polypropyleen)
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 59 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 357413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Kunststof, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 900 320
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 900 320 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 1S0 412 303
| Gewicht [kg] | 0,252 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Voor OE nummer | 1S0 412 303, 357 413 175 A |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, 1S0 412 303 A
| Gewicht [kg] | 0,184 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Voor OE nummer | 1S0 412 303 A, 357 413 175 A |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Met afschermkap/hoes
| Gewicht [kg] | 0,252 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 127 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
- -39%
| Binnendiameter 2 [mm] | 18,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 124,4 |
| Aantal per as | 1 |
- -38%
Achteras links en rechts
| Gewicht [kg] | 0,28 |
| Dikte [mm] | 265,0 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Hoogte [mm] | 265 |
- -59%
- -33%
Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aantal | 2 |
- -7%
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 42 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte [mm] | 215 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal per as | 1 |
- -53%
- -54%
- -50%