×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Fabia Stofkap schokdemper
Stofkap schokdemper Swag 30 91 9286
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polypropyleen)
30 91 9286
| Lengte [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
€ 6,98
€ 4,68
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper BSG BSG 90-700-313
Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
BSG 90-700-313
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aantal | 2 |
€ 6,24
€ 5,81
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper BSG BSG 90-705-042
Achteras links en rechts, PU (Polypropyleen), BSG 90-705-042
BSG 90-705-042
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Componentennummer | BSG 90-705-042 |
€ 4,83
€ 4,49
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap/Ashoes, schokdemper Gates SUS1538
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
SUS1538
| Gewicht [g] | 42 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte [mm] | 215 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
€ 18,45
€ 18,45
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap/Ashoes, schokdemper Gates SUS1594
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
SUS1594
| Gewicht [g] | 59 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
€ 29,12
€ 29,12
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Sasic 2656053
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
2656053
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
€ 12,34
€ 6,67
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper TRW JSK107
Vooras
JSK107
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal per as | 1 |
| Per twee vervangen |
€ 44,31
€ 26,58
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,09
€ 36,02
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 61,95
€ 61,95
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper TRW JSK200
Vooras
JSK200
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal per as | 1 |
€ 70,62
€ 33,19
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,48
€ 21,74
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 56,54
€ 27,14
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
€ 4,45
€ 4,67
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32267
Vooras, Kunststof, 357413175A
32267
| Dikte [mm] | 225 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 18,11
€ 5,80
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 360064K2
Achteras, PU (Polyurethaan)
360064K2
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
€ 34,88
€ 11,86
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 360067K2
Vooras rechts, Vooras links
360067K2
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Componentennummer | 4 |
€ 108,45
€ 36,87
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37265
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425
37265
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 13,94
€ 5,30
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37372
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
37372
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 15,42
€ 5,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37485
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
37485
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
€ 14,37
€ 5,46
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37962
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
37962
| Diameter 2 [mm] | 72,7 |
| Diameter 1 [mm] | 69 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 175 |
€ 21,90
€ 8,32
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37991
Achteras, Kunststof, 5Q0513425F
37991
| Gewicht [g] | 59 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 5Q0513425F |
€ 13,88
€ 5,28
- -62%
Tijdelijk uitverkocht