Toyota Landcruiser Startmotor
| 24V | |
| Starter 4.5kW | |
| 11 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| 1 draadboringen | |
| Flensdiam.104mm | |
| Lengte 1 | 255mm |
| Lengte 2 | 13mm |
| Klem M10 | |
| Stekker type M5 | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 32mm |
| Nettogewicht 8.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 24V | |
| Starter 4.5kW | |
| 12 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.91mm | |
| Lengte 1 | 255mm |
| Lengte 2 | 15mm |
| Klem M10 | |
| Stekker type M5 | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 23mm |
| Nettogewicht 8.5Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -26%
| 24V | |
| Starter 4.5kW | |
| 12 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.91mm | |
| Uitv.met 24V boordspanning | |
| Lengte 1 | 260mm |
| Lengte 2 | 15mm |
| Klem M10 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 23mm |
| Nettogewicht 8.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 2.0kW | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Lengte 2 | 21mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 22mm |
| Nettogewicht 4.77Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 1.4kW | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| 2 draadboringen | |
| Flensdiam.55mm | |
| 9 tands | |
| Nettogewicht 3.7Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 2.7kW | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| 2 draadboringen | |
| 12 tands | |
| Flensdiam.91mm | |
| Lengte 1 | 238mm |
| Lengte 2 | 33mm |
| Lengte 3 | 23mm |
| Nettogewicht 7.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 2.0kW | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| 1 draadboringen | |
| Flensdiam.82.5mm | |
| 10 tands | |
| Klem 30 M8 B+ | |
| Lengte 1 | 196mm |
| Lengte 2 | 18mm |
| Lengte 3 | 21mm |
| Nettogewicht 3.6Kg | |
| Stekker type Pin "50" Plug 79 | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 14,194 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
L 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 14,93 |
| Positie / graad | L 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,8 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,86 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -37%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 14,31 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -68%
R 112, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,08 |
| Positie / graad | R 112 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -38%
R 55, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 20 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 85, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 18,27 |
| Positie / graad | R 85 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 8,67 |
| Positie / graad | L 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
L 40, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 18,28 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 70, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 20,26 |
| Positie / graad | R 70 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 8,43 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,9 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -32%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 8,465 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
R 55, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,37 |
| Positie / graad | R 55 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 54, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6,505 |
| Positie / graad | R 54 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -36%
R 55, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 10 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 80, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,4 |
| Positie / graad | R 80 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 75, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,8 |
| Positie / graad | R 75 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 45, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 13,5 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 86, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 13,5 |
| Positie / graad | R 86 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 60, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 21 |
| Positie / graad | R 60 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,44 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
L, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,02 |
| Positie / graad | L |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -43%
L, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,66 |
| Positie / graad | L |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -37%
L 52, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,66 |
| Positie / graad | L 52 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -36%