×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota IQ Startmotor
Reparatieset, startmotor AS-PL SP6043S
STANDARD LINE
SP6043S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 61,00 |
| Dikte [mm] | 29,30 |
| Hoogte [mm] | 86,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 38,50 |
| Buitendiameter [mm] | 40,00 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,00 |
€ 24,64
€ 5,18
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00213
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00213
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,56
€ 300,56
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00294
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00294
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 416,29
€ 416,29
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00955
M8 B+;Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00955
| Nettogewicht [kg] | 3,04 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" Plug | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 268,28
€ 268,28
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST01464
M8 B+;Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST01464
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 B+ |
| Pin "50" Plug | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 268,50
€ 268,50
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST01686
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST01686
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 341,97
€ 341,97
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST02578
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST02578
| Nettogewicht [kg] | 3,49 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 294,05
€ 294,05
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5040585
B+ M8, Draairichting met de klok mee
5040585
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0280001970 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
€ 195,42
€ 181,74
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 116 983
Draairichting met de klok mee
F 032 116 983
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
€ 220,60
€ 220,60
Tijdelijk uitverkocht