Nissan Qashqai Stabilisatorstang rubber
- -50%
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -53%
Vooras links en rechts, Rubberlager, Rubber
| Gewicht [kg] | 0,074 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Materiaal | Rubber |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
- -63%
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -64%
| Lengte [mm] | 33,6 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 73,6 |
| Binnendiameter [mm] | 21,8 |
- -64%
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 53 |
| Hoogte [mm] | 67,5 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -64%
- -64%
- -64%
- -69%
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 77 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
Rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,207 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Diameter [mm] | 22 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -68%
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 73 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 74 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 91 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
OE Performance, Achter, Rubber, zwart
| Gewicht [g] | 60 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,187 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -61%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JG03A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JG03A |
| Lengte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
- -30%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 546134EA0C
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 546134EA0C |
| Lengte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 54 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
- -63%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JD04A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD04A |
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Kleur | Geel |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
- -56%
Binnen, Achteras, Rubberlager, 54613JD17A
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD17A |
| Lengte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 18,5 |
- -64%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JD02A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD02A |
| Lengte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
- -74%
Rubber/Metaal, rechts, Links, Achteras
| Totale lengte [mm] | 40,2 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Lengte [mm] | 26 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 29,7 |
- -78%
Achteras, Rubber
| Gewicht [g] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
- -67%
Vooras, Binnen
| Gewicht [g] | 85 |
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen |
- -64%
Vooras, Rubber, 546134BA1B
| Gewicht [g] | 63 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 546134BA1B |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
- -57%
Vooras, Rubber, 546133NK0A
| Gewicht [g] | 80 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 546133NK0A |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -73%
Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Per twee vervangen |
- -64%