×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Juke Stabilisatorstang rubber
Stabilisatorstang rubber Herth+Buss Jakoparts J4261016
J4261016
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 21,90
€ 7,89
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Gates AWS2217
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
AWS2217
| Gewicht [g] | 77 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 12,58
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Gates AWS1589
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
AWS1589
| Gewicht [g] | 73 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
€ 14,04
€ 14,04
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Gates AWS1676
OE Performance, Voor, Kunststof, Rubber
AWS1676
| Gewicht [g] | 91 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 12,58
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Metzger 52109408
Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
52109408
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
€ 11,28
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2304027
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JG03A
2304027
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JG03A |
| Lengte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
€ 12,58
€ 8,81
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2306115
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JD04A
2306115
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD04A |
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Kleur | Geel |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
€ 21,49
€ 9,45
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 71575
Vooras, Rubber, 546133NK0A
71575
| Gewicht [g] | 80 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 546133NK0A |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
€ 28,27
€ 7,64
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Topran 636 012
Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager
636 012
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Per twee vervangen |
€ 19,98
€ 5,40
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Tedgum TED14173
Achteras, Binnen, Rubberlager
TED14173
| Gewicht [kg] | 0,052 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 38 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
€ 10,59
€ 3,61
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Tedgum TED80780
Binnen, Vooras, Rubberlager
TED80780
| Gewicht [kg] | 0,087 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 34 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
€ 34,85
€ 11,85
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 18,33
€ 10,64
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,40
€ 7,20
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken