Nissan Nv 400 Sierlijst
Rechts achter, zwart, voorste deel, Middelste wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Voorste deel |
| Wielbasis | Middelste wielbasis |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, zwart, Middelste wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
| Wielbasis | Middelste wielbasis |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, zwart, Middelste wielbasis
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Zwart |
| Wielbasis | Middelste wielbasis |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, zwart, Achterste deel, korte wielbasis
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Achterste deel |
| Wielbasis | Korte wielbasis |
| Voor OE nummer | 9387500Q0B |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, voor voertuigen met schuifdeur, Middelste wielbasis
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schuifdeur |
| Wielbasis | Middelste wielbasis, lange wielbasis |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis, Middelste wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Voor OE nummer | 9387400Q0A |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis, Middelste wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Voor OE nummer | 9387500Q0A |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Voor OE nummer | 8287200Q0E |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Voor OE nummer | 8287700Q0A |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Voor OE nummer | 95529581 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, Middenste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Voor OE nummer | 95529580 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Achterste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Achterste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, Achterste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Achterste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, zwart, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, zwart, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Autozijruit, inbouw aan zijkant, Links, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Autozijruit, inbouw aan zijkant, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 4388418 |
| Afbeelding in acht nemen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Autozijruit, inbouw aan zijkant, rechts, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Autozijruit, inbouw aan zijkant, rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 4388417 |
| Afbeelding in acht nemen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Achter, Links, voor positielicht
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Achter, Links |
| Lichtfunctie | Voor positielicht |
| Sectie | Middenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Artikelnummer paar | 4399404 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,2 |
| Kopdiameter | 20 |
| Lengte 2 [mm] | 14 |
| Inbouwdiameter [mm] | 6,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Sleutelwijdte | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Schroefdraadmaat | 5 |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,5 |
| Kopdiameter | 21 |
| Lengte 2 [mm] | 18,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 6,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X20, 4,2
| Sleutelwijdte | X20 |
| Kophoogte [mm] | 3 |
| Kopdiameter | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | 4,2 |
| Lengte 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Links voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 7297751 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Links voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 7297753 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lang chassis, zwart, Rechts voor
| Chassisuitvoering | Lang chassis |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 7297756 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lang chassis, zwart, Links achter
| Chassisuitvoering | Lang chassis |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Artikelnummer paar | 7297757 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lang chassis, zwart, Links voor
| Chassisuitvoering | Lang chassis |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 7297761 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lang chassis, zwart, Links achter
| Chassisuitvoering | Lang chassis |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Artikelnummer paar | 7297764 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wit, Rechts achter
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Artikelnummer paar | 7297782 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wit, Links achter
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Artikelnummer paar | 7297781 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, zwart
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 02.2010 |
| Productiedatum tot | 06.2019 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.