Ford Schokdemper
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Cortina
-
Toon minder Toon meer
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
- -31%
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Oog onderaan
| Gewicht [kg] | 2,1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Onder plaat
| Gewicht [kg] | 5,8 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat, Pen bovenaan |
| Lengte [mm] | 600 |
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Oog onderaan
| Gewicht [kg] | 2,0 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Lengte [mm] | 550 |
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Vork onderaan
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Oog bovenaan |
| Lengte [mm] | 650 |
Vooras, Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -20%
Vooras, Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -11%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | K'lassic |
- -9%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | K'lassic |
- -31%
Vooras, Oliedruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S30X227 |
| Componentennummer | BSG 30-300-001 |
- -10%
Achteras, Oliedruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-002 |
- -10%
Vooras, Oliedruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV26X288 |
| Componentennummer | BSG 30-300-004 |
- -10%
574,6 / 385, Vooras, Gasdruk, Dempermodule
| Lengte 1/2 [mm] | 574,6 / 385 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Type | PS9830653 |
| Componentennummer | BSG 30-300-008 |
- -12%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-017 |
- -10%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-018 |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEX26X105A2 |
| Componentennummer | BSG 30-300-019 |
- -10%
Rechts, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X159A |
| Componentennummer | BSG 30-300-020 |
- -10%
Links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X159A |
| Componentennummer | BSG 30-300-021 |
- -10%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-023 |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-024 |
- -10%
Rechts, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X167A |
| Componentennummer | BSG 30-300-032 |
- -10%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Componentennummer | BSG 30-300-035 |
- -10%
312 305, Achteras, Gasdruk, Veerpoot
| Alternatieve reparatieset | 312 305 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X225A |
| Componentennummer | BSG 30-300-036 |
- -12%
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-038 |
- -10%
340 / 229, Vooras, Oliedruk, Dempermodule
| Lengte 1/2 [mm] | 340 / 229 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Type | N6212409 |
| Componentennummer | BSG 30-300-041 |
- -9%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Componentennummer | BSG 30-300-042 |
| Aantal per as | 1 |
- -9%
Rechts, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X155A |
| Componentennummer | BSG 30-300-043 |
- -10%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Componentennummer | BSG 30-300-044 |
- -10%
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Componentennummer | BSG 30-300-047 |
| Aantal per as | 1 |
- -9%