Zoekresultaten "106 783"
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, Met draag/-stuur gewricht
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | V25-1124 |
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
- -37%
Binnen, Voor, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58120201 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -56%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Aanvullende informatie | Gas A Just |
- -12%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -35%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 186 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58120201 |
- -28%
Denso 10S17K, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,18 |
| Voor fabrikant | Denso 10S17K |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -58%
Filter insert, RTC6079
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | RTC6079 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Dynamo
| Breedte [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 1609010680 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -64%
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -66%
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -66%
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 629 748 |
- -61%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -34%
Vooras, rechts, Links, Achter
| Gewicht [g] | 281 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links, Achter |
- -61%
Driehoeksdraagarm, L16J28
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 44 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer paar | L16J28 |
| Gewicht [kg] | 3,72 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 348 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | KSC4782 |
| Gewicht [kg] | 3,31 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Lengte [mm] | 348 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | KSC4781 |
| Gewicht [kg] | 3,31 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Met fuseekogel, Met rubberhuls
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met rubberhuls |
| Artikelnummer paar | TED52163 |
| Gewicht [kg] | 3,275 |
- -62%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Met fuseekogel, Met rubberhuls
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met rubberhuls |
| Artikelnummer paar | TED45021 |
| Gewicht [kg] | 3,27 |
- -62%
Achteras, PU (Polyurethaan), 93BB5K570AC
| Gewicht [g] | 120 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 93BB5K570AC |
- -62%
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-10645
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-10645 |
- -50%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -30%
Driehoeksdraagarm, Met draag/-stuur gewricht, 821 1619 10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 821 1619 10 |
- -30%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%