Zoekresultaten "101600"
Met montagehandleiding, Met afdichtring, PAG 56, SCROLL90V
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | SCROLL90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met montagehandleiding, Met afdichtring, PAG 46 YF, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagehandleiding, Met afdichtring, PAG 46, VS16
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
VISTEON VS-16, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Voor fabrikant | VISTEON VS-16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 127 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MITSUBISHI, QS90, MSC
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | MITSUBISHI |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Compressor ID | QS90, MSC |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 20,990 |
| Voor asdiameter van [mm] | 57,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 58 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 61,67 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 61,68 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, M12 x 1,75, M16 x 2, Zonder zuiger
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5, M12 x 1,75, M16 x 2 |
| Dikte [mm] | 430 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer, voor voertuigen met M-techniek
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Chassis | Voor voertuigen met M-techniek |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sred. kola pas. 95mm, Typ QS90, Mitsubishi, QS90
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Sred. kola pas. 95mm, Typ QS90, Mitsubishi |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor ID | QS90 |
| Aantal groeven | 6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 36,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13, 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Top/PAD, PAG 46, FS10
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aansluittechniek | Top/PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 127,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | FS10 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
131/127, FORD, VISTEON
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 131/127 |
| Voor fabrikant | FORD, VISTEON |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V7 |
| Compressor ID | VS-16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,69 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, Mechanisch, VS-09, VS-12
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 54 |
| Compressor ID | VS-09, VS-12, VS-14, VS-16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAZDA, FORD, FORD FS, FX
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Voor fabrikant | MAZDA, FORD, FORD FS |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | FX, FS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA, PEUGEOT, CITROEN, MITSUBISHI
| Diameter tot [mm] | 55 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | PSA, PEUGEOT, CITROEN, MITSUBISHI |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | QS90, MSC |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO, LAND ROVER, FORD, VISTEON
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Voor fabrikant | VOLVO, LAND ROVER, FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA, PEUGEOT, FORD, FIAT
| Diameter tot [mm] | 66 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | PSA, PEUGEOT, FORD, FIAT, CITROEN, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 101 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FORD, VISTEON, VS-16
| Diameter tot [mm] | 66 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 101 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LAND ROVER, VOLVO, FORD, VISTEON
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 21 |
| Hoogte [mm] | 38,2 |
| Voor fabrikant | LAND ROVER, VOLVO, FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 116 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FORD, VISTEON, VS-16
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 36,9 |
| Voor fabrikant | FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FORD, VISTEON, VS-16
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Voor fabrikant | FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
131/127, FORD, FORD FS
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 23, 55, 30 |
| Diameter 1/2 [mm] | 131/127 |
| Voor fabrikant | FORD, FORD FS |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V7 |
| Compressor ID | FS |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 23 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.