Zoekresultaten "101 L 68"
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar positief regelend
| Werkspanning (V) | 14,6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar positief regelend |
| Generatornummer | 8676499, 8651665, 8637849, 8602714, 8602713, 0124625003, 0124625001, 0124525029, Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200251006, 8200229907, 8200190721, 8200175210, 9121119, 23100BN701, 2310000QBB, 124525140, 124525137, 0124525133, 0124525082, 0124525076, 0124525070, 0124525047, 0124525044, 0124525043, 0124525028, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
VALEO, Generatorregelaar positief regelend, am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar positief regelend |
| Generatornummer | 2542270, am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar positief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar positief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
VALEO, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Oranje, Kunststof
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Kunststof |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
IW20, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W22TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IW24, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Oranje, Recht, Kunststof
| Totale lengte [mm] | 30 |
| Kleur | Oranje |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
- -64%
Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
- -62%
068109101L, Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Aantal kleppen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 411,5 |
| Voor OE nummer | 068109101L |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
- -62%
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -15%