Zoekresultaten "101 107 001"
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -59%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -1%
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
- -60%
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27,4 |
| Aantal rollen | 2 |
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Met vrijlooppully, GAT4955B
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | GAT4955B |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -1%
5705.GQ, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -46%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -56%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -57%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 36 |
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -76%
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
| Breedte [mm] | 14,7 |
| Binnendiameter [mm] | 26,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,2 |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Gewicht [kg] | 0,020 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 31251885 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
- -22%
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Gewicht [kg] | 0,02 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6000100127 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -60%
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -56%
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -66%
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -36%
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |