Zoekresultaten "50126"
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 72-1878 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 72-1877 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 32420 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 32419 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 277 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 196 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,5 |
| Hoogte [mm] | 66,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 6/1
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6/1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, BSG 90-140-001
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 90-140-001 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -49%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 86 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,00 |
| Diameter 3 [mm] | 117,5 |
| Hoogte [mm] | 135,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 168,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 118 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR DIESEL 1.7 TDS -09/96 532x360x42
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 34 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 34 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42137 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42194 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met schroef
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 24 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 24 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 531 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C948-B |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, A1/B1 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 72,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, HO-WP-0823
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | HO-WP-0823 |
| Bundeltype | Box |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, HO-WP-10790
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 49,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 64 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | HO-WP-10790 |
| Bundeltype | Box |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, HO-WP-10789
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 49,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 64 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | HO-WP-10789 |
| Bundeltype | Box |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, HO-WP-2577
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | HO-WP-2577 |
| Bundeltype | Box |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, HO-WP-2576
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | HO-WP-2576 |
| Bundeltype | Box |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.