Zoekresultaten "501 310 001"
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 75-140-004, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 75-140-004 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Met sensor, Kunststof
| Openingstemperatuur | 105 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -68%
SAE 1 1/2'' - 10 Spl, Manueel
| Gewicht [kg] | 2,37 |
| Gatdiameter [mm] | 16,0 |
| Boringafstand [mm] | 152 |
| Vertanding | SAE 1 1/2'' - 10 Spl |
| Werkwijze | Manueel |
- -60%
Aluminium, Kunststof, Incl. spanrol, Met zekering
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering, Zonder sleuf |
- -65%
Met ingebouwd wiellager, Zonder ABS sensorring
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 74,5 |
| Diameter [mm] | 211 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager, Zonder ABS sensorring |
- -34%
Met ingebouwd wiellager
| Binnendiameter [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 81 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager |
- -33%
Uitvoering met normale slag, Type 24
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Uitvoering met normale slag |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Diameter [mm] | 180 |
| Type | Type 24 |
- -60%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -38%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -87%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -50%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -50%
- -50%
Met ingebouwd wiellager
| Binnendiameter [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager |
- -40%
Massief, Met ingebouwd wiellager
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
- -11%
- -50%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27,0 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -51%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Breedte 2 [mm] | 13,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -50%
- -50%
- -51%
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -71%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -2%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -29%
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 75 |
- -57%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Verpakkingshoogte [cm] | 111 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 250 |
| Lengte [mm] | 59,06 |
| Verpakkingslengte [cm] | 330 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,99 |
- -57%