Zoekresultaten "500 980 001"
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -32%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 105 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras boven, M12 x 1,75
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| Steellengte [mm] | 30 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 35 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -54%
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -6%
Schuingeplaatst stuur, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel, Achteras rechts, Achteras links
| Lengte [mm] | 1050 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -74%
1-massa elektrode, VR7EC1
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
Inductie sensor, Met kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,063 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Gewicht [kg] | 0,089 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 BU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Electrisch
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%