Zoekresultaten "500 830 001"
Aan beide zijden, Achteras boven, M12 x 1,75
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| Steellengte [mm] | 30 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 35 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -53%
Achteras, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras onder, Buiten, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36,3 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
- -62%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
KG190036.1.1, Kunststof
| Voor fabrikantnummer | KG190036.1.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Nettogewicht [g] | 341 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 71,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 124,4 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
| Lengte [mm] | 491 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3001 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zuigleiding, Midden, Papier
| Inbouwplaats | Zuigleiding, Midden |
| Materiaal | Papier |
- -59%
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
- -60%
Montage van verschillende merken niet toegestaan!, Bougieschacht bobine, Incl. bougiestekker, rechthoekig
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Incl. bougiestekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
Electrisch, Monopomp, Hoekig
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -62%
Thermisch, Excl. ventilatorwiel, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), Vloeistofwrijvingskoppeling
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. ventilatorwiel, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), Vloeistofwrijvingskoppeling |
- -65%
2 jaar garantie, Koper, A-vormig
| Nettogewicht [g] | 0,35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
- -58%
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -2%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -29%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
M14 x 1.25, 2-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -62%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -62%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -57%