Zoekresultaten "500 414 001"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -70%
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -20%
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -9%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -29%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -13%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -19%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -35%
Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT, 70130A2
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 70130A2 |
70401AS, 70070AS, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70401AS, 70070AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -33%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IW24, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Hydrolager, Voor
| Nettogewicht [kg] | 1 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Voor |
- -62%