Zoekresultaten "500 148 002"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13604 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13607 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -34%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-6 KQU |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13504 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Nieuwe uitvoering |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -11%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 485 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -36%
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.