Zoekresultaten "500 141 001"
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Gewicht [kg] | 0,039 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -86%
Klemhuls
| Kenletter | 27 |
| Hoogte [mm] | 6,5 |
| Pijpverbinder | Klemhuls |
| Lengte [mm] | 9 |
| Breedte [mm] | 8 |
- -12%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -70%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Rubbermetaallager, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 33 |
| Gewicht [kg] | 0,219 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 17,8 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
- -49%
Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Diameter 2 [mm] | 66,2 |
| Diameter 1 [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
- -48%
Driehoeksdraagarm, Met toebehoren, JTC1005
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC1005 |
- -36%
Driehoeksdraagarm, Met toebehoren, JTC1004
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC1004 |
- -32%
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Aluminium
| Gewicht [kg] | 1,48 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 20 94 0304 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, met hydrolager, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
- -55%
Klem 30, Klem 87, V15-71-0002
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V15-71-0002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Klem 30, Klem 87, Motorruimte, voor voertuigen met luchtvering
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais, Vervanging van relais vereist |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -31%
- -28%
Klem 30, Klem 87, V15-71-0002
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V15-71-0002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Klem 30, Klem 87, V15-71-0002
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V15-71-0002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Werkkontakt, 141 951 253B
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Voor OE nummer | 141 951 253B |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
- -63%
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Hydrolager, Links voor, Rechts voor
| Gewicht [kg] | 0,677 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
- -64%
Zonder houder, Kunststofbehuizing, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder houder, zwart/grijs, IP5K4, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |