Zoekresultaten "500 140 001"
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras onderaan, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, Met houder, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21467 |
- -59%
Buiten, Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Onder, Buiten, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Onder, Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58022501 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58022621 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Onder, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58022302 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58022422 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58023001 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58023111 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -35%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
Aluminium, zonder oliefilterbehuizing, Luchtgekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 390 |
| Netbreedte [mm] | 120 |
| Netdiepte [mm] | 33 |
M12x1,5
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Nettogewicht [kg] | 0,47 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -65%
Vooras
| Gewicht [kg] | 0,081 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -57%
Met koelvloeistofpeilsensor, zonder koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor, zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -5%
Driehoeksdraagarm, Vooras onderaan, rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, rechts |
| Lengte [mm] | 270 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -60%
Hydrolager, Voor, Aan beide zijden, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 777 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -74%
Vooras
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 89 |
| Voor OE nummer | 31331134921 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
- -59%
- -40%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49398443 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 49398623 |
- -59%
- -63%
Aan beide zijden, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -48%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49399447 |
- -60%
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 49399368 |
- -60%
- -39%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -70%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -70%
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
- -70%