Zoekresultaten "500 119 001"
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -46%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
| Lengte 242mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 80mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 380N |
- -36%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -70%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -19%
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -35%
Massief
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
- -56%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 740 |
- -60%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 505 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1274 |
- -57%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 909 |
- -58%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 49399195 |
- -64%
Driehoeksdraagarm, Staal, Met toebehoren, JTC258
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC258 |
- -47%
- -10%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -10%
Sluiter
| Aantal diodes | 001 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zonder houder, Kunststofbehuizing, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
Doos, massief, Met schroeven, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Gewicht [kg] | 8,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 60,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%
M10x1,0, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Staal, met rubberlager, L1156
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L1156 |
| Gewicht [kg] | 1,700 |
- -21%
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
- -79%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -78%