Zoekresultaten "500 117 001"
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -64%
Automatische versnellingsbak, Koelribben gesoldeerd, Kunststof, 901 500 38 00
| Verpakkingslengte [cm] | 96,0 |
| Nettogewicht [g] | 6539 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 64,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Voor OE nummer | 901 500 38 00 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Fabrikant | Produced by MAHLE |
- -14%
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Zr, Verwarmd
| Lees de montagehandleiding | |
| Geaard | |
| Versie | Zr |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 5,5 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -60%
Zwart/grijs, Zonder houder, IP34, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -46%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
3 Armed, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Spiebaan | 3 Armed |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -59%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -70%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -70%
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
M16x1,5, SAGINAW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -2%
Driehoeksdraagarm, Aluminium, Met toebehoren, JTC142
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC142 |
- -39%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 1628.1G
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.1G |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1030 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd, 4606135AB
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606135AB |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 990 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
- -10%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -10%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Vooras links en rechts, 1K0412249B, 1K0412331B+
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Voor OE nummer | 1K0412249B, 1K0412331B+ |
- -44%
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Sluiter
| Aantal diodes | 001 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zonder houder, Kunststofbehuizing, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |