Zoekresultaten "500 023 001"
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1.5, Verwarmd, 226A0-7J601, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0-7J601 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Nettogewicht [g] | 185 |
| Diameter 4 [mm] | 194,0 |
| Hoogte [mm] | 62,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 245,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 189 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037906265S, OE EQUIVALENT, Zr case gnd
| Voor OE nummer | 037906265S |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, Zr case gnd |
| Geleidingswaarde | 636 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 244 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hydrolager, Met houder, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 12623 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -26%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met toebehoren, JTC924
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC924 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
- -43%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 105 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -6%
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hydrolager, Met houder, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40304 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras links
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 125 |
- -63%