Zoekresultaten "5-513"
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Weerstand [Ohm] | 970 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -49%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R-02A0120/4281, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A0120/4281 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1382/2272, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 123,0 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1382/2272 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,49 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 354 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, Metaal
| Nettogewicht [kg] | 0,39 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Metaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 111 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 46 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Openingstemperatuur | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 249 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, groen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 1.880.190, 1.880.170 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 51,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,8 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 123,1 |
| Breedte 2 [mm] | 123,1 |
| Dikte 1 [mm] | 16,4 |
| Dikte 2 [mm] | 16,4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lichtblauw, 19 mm, M 12x1,5
| Voor OE nummer | 46469865 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 93,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,25, Vooras links, Vooras rechts, Rubber/Metaal
| Aantal gaten | 6 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.