Zoekresultaten "4998"
STANDARD LINE, 2S6T10300FA, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 2S6T10300FA |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 90,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 104 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0245 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 104 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Diameter tot [mm] | 20 |
| Diameter van [mm] | 14 |
| Hoogte [cm] | 33,00 |
| Breedte [cm] | 8,50 |
| Lengte [cm] | 19,00 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Buigradius [mm] | 1800 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 254,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 11,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LOCKHEED
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LOCKHEED |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 41 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), KASSCO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | KASSCO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 721251 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 160 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, KPW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | KPW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 721401 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 120 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), KASSCO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | KASSCO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 721711 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 128 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), KPW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | KPW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 729471 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 127 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, KPW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | KPW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 729481 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 160 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, SUMITOMO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 740251 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 168 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (2 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 421711 |
| Zuigerdiameter [mm] | 33 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 422231 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 89 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, M14 x 1,50 RHT M, Onder, Vooras rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 41,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 55,9 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,9 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Tot 4 euro, Met pakkingen
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Emissienorm | Tot 4 euro |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 84, 122 |
| Kettingtype | Rolketting, Duplex, Simplex |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Tot 4 euro, Zonder pakking, Met tandwielen
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Emissienorm | Tot 4 euro |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 122 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1761113 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 9,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.